IEFT Yurt dışı Eğitim Fuarı

Yurt dışı Eğitim Seçenekleri, Üniversiteler, Dil Okulları, Kolejler, Eğitim Kurumları, Konsolosluklar ve Vakıflar 27 Mart 2017 tarihinde Dedeman Park Otel -Bostancı’da sizlerle olucaktır.

IEFT yurt dışı dil okulları sizlerle 2016 ve 2017 yıllarında IEFT ve A2 fuarlarında; ve aynı zamanda kendi bünyemizde düzenlediğimiz dünya eğitim günlerinde buluşuyoruz. Ekim başından itibaren çeşitli yurt dışı eğitim fuarlarında Adana, Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa şehirlerinde bulunacağız.

Her yıl yaklaşık 50 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiği IEFT Fuarları’na katılanlar, üniversite hazırlık, ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora, üniversite transfer, dil okulları, yaz okulları, sertifika-diploma programları, staj, lise eğitimi ve burslu yurt dışı eğitim konularında kurum temsilcilerinden bilgi alabilecek, ülkelerin eğitim ortamları konusunda merak ettikleri soruları yöneltebilecekler. PLUSSTAND IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.