Asansör İstanbul Uluslararası Asansör Fuarı

Uluslararası Asansör Fuarı Asansör  Aksamı Üreticileri, Asansör  Aksamı Tedarikçileri, Asansör  Aksamı Taahhüt Firmaları, Aksamı Üreticileri, Asansör  Aksamı Tedarikçileri, Asansör  Aksamı Taahhüt Firmaları Fuarı Tüyap Beylikdüzü ’nde sizlerle.

1992’den beri, uluslararası asansör ve yürüyen merdiven sektörünü 2 yılda bir buluşturan Asansör İstanbul organizasyonuna sayılı günler kaldı. Yurt içi ve yurt dışından firma katılımları ile online ziyaretçi kayıtlarının tüm hızıyla sürdüğü fuar, yılların verdiği uluslararası bilinirlik ve global güçle, 15. kez kapılarını açıyor. Asansör aksamı üreticileri ve tedarikçileri, asansör taahhüt firmaları, danışmanlık şirketleri, eğitim kurumları, montaj ve güvenlik ekipman firmaları ile onaylanmış kuruluşların katılımcı olarak yer aldığı fuar, yurt içi ve yurt dışından karar verici nitelikteki 30 bin profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor.

Asansör İstanbul’u Ortadoğu, Asya ve Türkiye’deki en önemli sektör fuarlarından biri olarak değerlendiren Ayha Asansör; mevcut müşterileri ile ilişkilerini pekiştirmek, potansiyelleri keşfetmek, yeni ürün ve üretim sistemlerini tanıtmak amacıyla katıldığı fuarda kendi markası olan kabin, karkas, kapı ve asansör sistemlerini 23-26 Mart tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşturacak. PLUSSTAND Uluslararası Asansör Fuarı, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.