İstanbul Rulo ve Levha İşleme Fuarı

Rulo ve Levha Saç, Rulo Kesme ve Elleçleme Teknolojisi ve Levha Saç İşleme Teknolojisi, Biçimleme Makinaları ve Ekipmanları, Kesme Makinaları ve Ekipmanları, Bağlama Makinaları ve Ekipmanları Fuarı İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy ‘de sizlerle.

İstanbul Rulo fuarı siz değerli katılımcıların ziyaret edebileceği Rulo ve Levha Saç Üretim ve İşleme Teknolojileri Fuarı  2015 yılında ilki gerçekleştirilen İstanbul RULO Fuarı, geniş bir yelpazede sektörleri temsil eden tüm dünyadan karar vericilerle Orta doğu ve Kuzey Afrika’ daki tedarikçileri bir araya getiren etkili bir sektörel ticaret platformudur. Fuarda, bölgedeki artan endüstriyel taleplere dikkat çekmek için bazı ürün grupları ön plana çıkarılmaktadır. Tedarikçilerin, dağıtıcıların ve ihracatçıların hedef müşterilerine ulaşmalarına ve tek lokasyonda yeni iş bağlantıları kurmalarına yardımcı olmak amaçlanmıştır.

Fuar, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Katılımcılar yeni ürünlerini pazara sunma ve sektör uzmanları ile bağlantı kurma fırsatına sahip olmaktadırlar. PLUSSTAND İstanbul Rulo ve Levha Saç Üretim ve İşleme Teknolojileri Fuarı , fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.