İnanç ve Arap Turizm Fuarı

Orta doğudan Gelecek olan İnanç ve Arap Turizmi ile İlgili Konaklama ve Sair Hizmetleri Sunan şirketlerin Ürünlerinin Sergilenmesi Arap Turizm Fuarı Hilton Convention Center ‘de sizlerle.

Hilton Convention Center Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Orta Doğu Turizm Fuarına, Orta Doğu ve Körfez ülkesinden profesyonel katılımcılar davet edildi.  Ülkemizden 200 seyahat acentesi, kalkınma ajansları, oteller ve diğer konaklama tesisleri, özel hastaneler-sağlık kuruluşları ile termal oteller ve tesisler katılarak tanıtımları gerçekleştirilecektir. Bölge ülkelerinden ve uluslararası turizm camiasından büyük ilgi gören İnanç ve Arap Turizm Fuarı, yalnızca katılan ülke sayısı, kurulan stand ve alan olarak büyümekle kalmadı, Türkiye turizm sektörünün aynası oldu. Hedef, bölgenin gezileriyle görsel tanıtılması, konferans ve görüşmeleri sırasında yabancı konukların Türk turizm profesyonelleri ile doğrudan iş görüşmesi yapmalarını sağlamaktır. Bu etkinlik valilikler himayesinde yapılmaktadır.

PLUSSTAND İnanç ve Arap Turizm Fuarı müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.