Eksposhoes İstanbul Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı

Ayakkabı, Çanta, Kemer, Cüzdan, Sektörel Dergi ve Dernekler Fuarı Pullman Airport Hotel Convention Center’da sizlerle.

20 yıldır çok sayıda fuar organizasyonunda, ayakkabı sektörüne hizmet verdik. Bu süre içinde kazandığımız güveniniz sermayemizdir. Fuarcılık ve ayakkabı sektöründe edindiğimiz tecrübemizle yeni fuar organizasyonlarımızla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Hedefimiz ; Türkiye ayakkabı sektörünün gelişmesine, ticaret hacminin büyümesine, uluslararası arenada tanınmasına yardımcı olabilmektir.

EKSPOSHOES  İstanbul’ da, ayakkabı (bay, bayan, çocuk ayakkabısı, spor ayakkabısı, bot, çizme, iş emniyet ayakkabısı, terlik) ve saraciye ürünlerinin (çanta, valiz , kemer, cüzdan) sergilenecek. EKSPOSHOES yeni iş bağlantıları ve yeni pazarlar yaratması, Türkiye ayakkabı sektörünün gelişmesine, ticaret hacminin büyümesine, uluslararası arenada hak ettiği noktaya gelmesine katkı yapması hedefleniyor.

PLUSSTAND  3.Eksposhoes İstanbul Ayakkabı Saraciye Moda Fuarı müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.