Design Yaratıcı Endüstriler ve Tasarım Tedarikçileri Fuarı

İç Mimari Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Obje ve Tedarikçileri, Grafik Tasarım, Yazılım, Yaratıcı Endüstri Ürünleri, Tasarım Ürünleri, Grafik Sanatlar, Sinema Endüstrisi, Grafik Reklam Endüstrisi, Obje Üreticileri, Mobilya Tasarımları Fuarı 13-15 Nisan 2017 tarihleri arasında / Hilton Convention Center’de sizlerle.

Tasarım kavramı, yaşadığımız zaman diliminde geç de olsa fark edilirken, hayat kalitesini arttırmak ve ürün inovasyonu için kullanılan en önemli güç olarak ortaya çıkmaktadır. Design istanbul 5.Yaratıcı Endüstriler ve Tasarım Tedarikçileri Fuarı, tasarımı fonksiyonel, üretilebilir, kullanılabilir ve hayatın her alanına nüfuz edebilir şekilde kullanan markaların katıldığı ticari bir platform olarak tasarlanmıştır.

Designistanbul Tasarım Konferansları ile de, tasarım ve tasarımcı düşüncenin bizleri en doğru hizmete nasıl ulaştırdığını, müşteri alışkanlıklarını ve toplumsal vizyonu nasıl etkilediğini keşfedeceğiz. Design İstanbul Yaratıcı Endüstriler ve Tasarım Tedarikçileri Fuarı & Konferanslar Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center´da gerçekleştirilecek. PLUSSTAND Design İstanbul  Yaratıcı Endüstriler ve Tasarım fuarında müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.