ICCI- 23.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı


Enerji Üretim ve Çevre Teknolojileri (Fosil  Yakıtlı Sistemler, Yenilenebilir  Enerji Sistemleri, Çevre ve Geri Dönüşüm Sistemleri) Fuarı 03-05 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sizlerle.

Enerji sektöründe yatırımcı, tedarikçi, ekipman ve hizmet sağlayıcılarını, ulusal ve uluslararası ziyaretçi ve sektör ilgilileri ile buluşturan, fuar, konferans ve B2B’yi (ikili iş görüşmeleri) aynı platformda, kamu, akademi ve özel sektörden profesyonellere sunan ICCI 2017 (23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı) 3 – 5 Mayıs 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecektir.

Pek çok sektörler deneyim bilgiden daha önemli görülmeye başlandı. Bu yüzden sizi, sektördeki son gelişmeler hakkında bilgi vermenin yanısıra deneyim kazandıracak çeşitli etkinliklerin düzenleneceği ICcı 2017’nin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Bir diğer önemli özellik ise, ICCI 2017’de farklı perspektiflerden şirket yetkilileriyle tanışma fırsatına sahip olacaksınız. Konferanslarımız sırasında lider  kanaat önderlerini dinleyebilir ve diğer firmalarla ikili  görüşmeler yaparak uluslararası iş dünyası ile bir araya gelebilir ve yeni ortaklıklarla işinizi büyütebilirsiniz.

PLUSSTAND ICCI- 23.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı fuarında müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.