Yazlık Evler Fuarı

Gayrimenkul Projeleri, Konut Projeleri, İş yeri Projeleri ve Yazlık Evler Fuarı 22-23 Nisan 2017 tarihleri arasında Hilton Kongre ve Sergi Merkezin’de sizlerle.

 

Türkiye’nin satış odaklı ilk ve tek özel butik fuarı olan Yazlık Evler Fuarı 22-23 Nisan 2017 tarihlerinde Hilton Kongre ve Sergi Merkezin’de ziyarete açılıyor. Yerli ve yabancı yatırımcıları alıcılarla buluşturan fuarda; gayrimenkul konut projeleri, yazlık evler, devre mülkler, ofisler, akıllı binalar, villa konutlar, plazalar, iş merkezleri projeleri satışa sunulacak.

İstanbul’un dünya metropolleri arasında yıldızı en fazla parlayan şehirlerden biri olduğu bir dönemde kapılarını yedinci kez açan Gayrimenkul ve Yazlık Evler Fuarı JNR Fuarcılık tarafından düzenleniyor.

Bu fuarın en önemli özelliği tamamıyla satışa odaklanmış olması. Alıcı için iyi bir yatırım, satıcılar için ise projeleri için en yüksek verim elde edebilecekleri bir platform sunması. Bu fuar, özellikle son ekonomik konjonktür nedeniyle iç talepte beklenen düşüşle bozulan moralleri düzeltecek, yurt dışı alıcıların ilgisi bağlamında gayrimenkul sektörüne hareketlilik kazandıracağını düşünüyoruz.

PLUSSTAND Yazık evler fuarı Fuarı müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.