İSG Avrasya 2017 3.İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı


İş Emniyeti, İş sağlığı, İş Güvenliği, Eğitimi, Danışmanlık ve Risk Analizi Firmaları / 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezin’de sizlerle.

 

İş kazalarında Dünya sıralamasında ilk üçte yer alan Türkiye için büyük önem taşıyan “Kaza Önleme, İş Güvenliği ve Risk Yönetimi” alanındaki en yeni ürün, teknoloji, ekipman, hizmet ve uygulamaları bir arada sunacak olan İSG Avrasya 2017’de; başta kişisel koruyucu ekipmanları olmak üzere hijyen ve sıhhi gereçlerden, mobil tıbbi teknoloji ekipmanlarına, ölçüm ve kontrol teknolojilerinden, iş sağlığı ve güvenliği yazılımlarına kadar pek çok yenilik sergilenecektir.

16 Mart 2017’de kapılarını 3. kez açacak olan İSG Avrasya Fuarı’na iş güvenliği ekipman ve malzeme tedarikçileri, Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB), risk analizi hizmeti veren firma ve kuruluşlar, iş güvenliği uzmanı eğitimi veren kurumlar, iş makineleri tedarikçileri, iş sağlığı ekipman ve tedarikçileri ile ilk yardım eğitimi veren kuruluşlar katılacak.İSG Avrasya 2017 ziyaretçilerini, farkındalık yaratan eğitimler, yarışmalar ve yoğun bir konferans programı bekliyor!

PLUSSTAND İSG Avrasya 2017  3.İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı , fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.