Win Cemat Eurasia’17/16.Taşıma, Depolama ve İstifleme Fuarı

Win Cemat Eurasia’17  16.Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı / 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezin’de sizlerle.

Endüstriyel toplumun artan ihtiyaçları; taşıma, istifleme ve saklanmasına yönelik çözümlere olan ihtiyacı da artırıyor. Türkiye´de ve diğer tüm ülkelerde yatırım maliyetlerinin düşürülmesi, depolama alanı gibi konular lojistik ve depolama yöneticilerinin üzerinde yoğunlaştıkları en önemli başlıkları oluşturuyor. CeMAT EURASIA, sektörün yeniliklerinin ve sunulan etkin çözümlerin tanıtımı açısından büyük önem taşıyor.

Günümüzde, endüstri toplumunun artan ihtiyaçları, taşıma, yükleme-boşaltma ve depolama alanlarında daha fazla çözüme ihtiyaç duyulmasını da beraberinde getiriyor. CeMAT EURASIA, Endüstri 4.0’ın etkilerini taşıyan yenilikçi lojistik, intralojistik ve lojistik bilişimi teknolojilerini bir çatı altında toplayarak bu ihtiyaçların tamamına yönelik bir platform oluşturmaya hazırlanıyor.

PLUSSTAND 16.Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı7, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.