Unicera Fuarı

[:tr]UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı. CNR Unicera 27 Şubat – 03 Mart 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı’nda, 8 bin 12’si yabancı olmak üzere 73 bin 281 profesyonel ziyaretçi ağırlandı. Yabancı ziyaretçi oranında bu yıl yakalanan %21’lik rekor artış, Türk seramik sektöründe memnuniyet yarattı.

 

Seramik sektöründe yenilikçi ürünlerin sergilendiği UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı tamamlandı. CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen Fuarı, 8 bin 12’si yabancı olmak üzere, 73 bin 281 profesyonel ziyaret etti. Fuar, aralarında ABD, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, İspanya, Çin, Rusya, Hindistan, Polonya’nın da bulunduğu 126 ülkeden gelen sektör profesyonellerin katılımı ile gerçekleştirildi.

 

PLUSSTAND Unicera 2018 İstanbul Fuarı müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.[:]