Edt Expo Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı

Yiyecek – İçecek Gıda Ürünleri, Temizlik-Hijyen Ürünleri, Masaüstü Objeleri, Ahçılık ve Mutfak Ekipmanları,  Soğuk Hava Depoları ve Lojistik, Otel Restoran Tekstil Ürünleri, Üniforma ve İş Kıyafetleri Fuarı  2017 29.03.2017-01.04.2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ‘de sizlerle.

İSTANBUL  – Türkiye’de son 10 yılda 15 milyar dolar ciroya ulaşan ev dışı tüketim sektörü konusunda, CNR Holding kuruluşu Sine Fuarcılık organizasyonu ve Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER) işbirliğinde Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı (EDT EXPO), 29 Mart 2017 – 01.04.2017 tariheri arasınd İstanbul Fuar Merkezi İstanbul’da düzenlenecek.

Türkiye’nin en seçkin otel, restoran ve pastanelerinin mutfak ekiplerinin yarışacağı etkinliklere sahne olacak EDT EXPO 2017 – Ev Dışı Tüketim-Gıda Ürünleri, Sarf Malzemeleri, Ekipmanları Üreticileri ve Tedarikçileri Fuarı’nda sektör ve gastronomi üzerine gerçekleştirilecek etkinliklerle sektör temsilcilerine yeni bir bakış açısı kazandırılması amaçlanıyor.

PLUSSTAND EDT EXPO Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı 2017, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.