9. Enerji ve Verimliliği Forumu ve Fuarı 8. Enerji ve Verimliliği Forumu ve Fuarı

[:tr]

 

 [:en]

Enerji, Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Konularında Yeni Teknolojiler ve Uygulamalar, Hizmetler, Danışmanlık Şirketleri, Destekleyen Finansal Kuruluşlar 11-12 Ocak 2017 tarihleri arasında WOW Kongre Merkezi /Yeşilköy ‘de!

36.Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliği olan 8. Enerji verimliği Forumu ve Fuarı (EVF) 11 – 12 Ocak 2017 tarihlerinde WOW Convention Center’da düzenlenecektir. EVF, Türkiye’de enerji verimliliği kanunu yürürlüğe girdikten sonra 2009 yılında ilk kez düzenlenmiştir. Enerji verimliliği üzerine Türkiye’de düzenlenen ilk ve tek fuardır. Türkiye’de düzenlenen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nın amacı, enerji verimliliği bilincini geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlamaktır.

Mevcut müşterileri korumak ve yeni iş birlikleri sağlamak, pazardaki rakipleri tanımak, çalışanların eğitimi ve bilinçlendirilmesini sağlamak, marka algısını güçlendirmek, sektördeki son gelişmeler ve yenilikleri öğrenmek için; fuar, konferans, panel ve forum çerçevesinde yerli üreticiler, global markaların Türkiye distribütörleri, yabancı katılımcılar ve sektör profesyonelleri bir araya gelecektir.

PLUSSTAND 8.Enerji, Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Konularında Yeni Teknolojiler ve Uygulamalar, Hizmetler, Danışmanlık Şirketleri, Destekleyen Finansal Kuruluşlar , stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.

 [:]