Istanbul Jewelry Show 44.İstanbul Uluslararası Mücevherat Yazılım Fuarı

[:tr]

Her Türlü Değerli ve Yarı Değerli Metalden Mamül Takılar,  Değerli Yarı Değerli  Sentetik Taşlar, İnciler, Saatler, Değerli Hediyelik Eşyalar, İlgili  Makine, Ekipman, Dekorasyon, Yazılım, Aksesuar Fuarı 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ‘de sizlerle.

Altın takı, pırlantalı mücevher, değerli taş, inci, montür, gümüş, saat, vitrin dekorasyon, makine, ekipman ve kasa sektöründen 1.250’nin üzerinde firma ile tanışma fırsatı sağlanacaktır.

22-25 Mart 2018 tarihleri arasında mücevher ve saat endüstrisi, sektörün en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show´da 45. kez bir araya geliyor. Fuar, Doğu Avrupa´dan Yakın Asya´ya, Rusya´dan Ortadoğu´ya Kuzey Afrika´dan Türkiye Cumhuriyetler´e kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkanı sağlıyor.

PLUSSTAND İstanbul Jewelry Show Mart 2017   45.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.[:en]

Her Türlü Değerli ve Yarı Değerli Metalden Mamül Takılar,  Değerli Yarı Değerli  Sentetik Taşlar, İnciler, Saatler, Değerli Hediyelik Eşyalar, İlgili  Makine, Ekipman, Dekorasyon, Yazılım, Aksesuar Fuarı 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy ‘de sizlerle.

Altın takı, pırlantalı mücevher, değerli taş, inci, montür, gümüş, saat, vitrin dekorasyon, makine, ekipman ve kasa sektöründen 1.250’nin üzerinde firma ile tanışma fırsatı sağlanacaktır.

16-19 Mart 2017 tarihleri arasında mücevher ve saat endüstrisi, sektörün en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show´da 44. kez bir araya geliyor. Fuar, Doğu Avrupa´dan Yakın Asya´ya, Rusya´dan Ortadoğu´ya Kuzey Afrika´dan Türkiye Cumhuriyetler´e kadar dünya çapındaki en önemli alıcılarla tanışma ve işbirliği imkanı sağlıyor.

PLUSSTAND İstanbul Jewelry Show Mart 2017   44.İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.[:]