Avrasya Boat Show 2017 13.Deniz Araçları Fuarı


Tekne Aksesuarları ve Yapım Malzemeleri, Sürat ve Gezi Tekneleri, Motor Yat ve Güç Ekipmanları, Tekne ve Yatlar, Marinalar ve Su Sporları için Donanımlar ve Aksesuarlar Fuarı 26.09.2017/01.10.2017 tarihleri arasında Ataköy Marina’da sizlerle.

Deniz severlerin tüm arayışlarına yanıt veren Avrasya Boat Show, yoğun ilgi alıyor. Geçtiğimiz yıl fuarı bir çok kişi ziyaret etti. Pozitif Fuarcılık organizasyonunda ve Deniz Endüstrisini gerçekleştirilen Avrasya Boat Show’da her bütçeye uygun teknelerin yanında botlar, jet skiler, yelkenliler ve çeşitli deniz malzemeleri ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır.

Avrasya Boat Show Deniz Fuarı, 26 Eylül Pazartesi günü, VIP açılışı ile medya mensupları ve özel konuklarını ağırlayacak. Ataköy Mega Yacht Marina’da organize edilecek fuar, 27 Eylül-01 Ekim tarihleri arasında da tüm ziyaretçilerine açık olacak. Orta Doğu, Arap Körfezi ve Kuzey Afrika ülkelerinden de fuara ziyaretçi geleceği düşünülüyor.

PLUSSTAND Avrasya Boat Show 2017 13.Deniz Araçları Fuarı müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.