Türkiye 3. Uluslararası Panjur ve Otomatik Kapı Fuarı


R+T TÜRKİYE 3. ULUSLARARASI OTOMATİK KAPI, GEÇİŞ VE GÜNEŞTEN KORUMA SİSTEMLERİ R+T TURKEY; PANJUR, TENTE, KAPI-GEÇİŞ SİSTEMLERİ FUARI / 01-04 ŞUBAT 2017 TARİHLERİNDE / İSTANBUL FUAR MERKEZİN’DE SİZLERLE

2013 yılında prömiyerini gerçekleştiren R+T Turkey; panjur, tente, kapı-geçiş sistemleri ve güneşten koruma sistemlerine dair Türkiye’deki tek ticari fuardır. Etkinlik; 01–04 Mart 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo ‘da 3.kez düzenlenecektir.

Türkiye’nin panjur, tente, kapı-geçiş ve güneşten koruma sistemleri alanındaki lider fuarının üçüncüsü 1-4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul’da düzenleniyor. R+T Turkey fuarının organizasyonu Messe Stuttgart şirketinin bir kardeş kuruluşu olan Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Ltd. Şti tarafından 3. kez düzenleniyor. Fuara on ülkeden yaklaşık 140 katılımcı bekleniyor. R+T Turkey 2015’e 35’i yurtdışından olmak üzere 119 katılımcı iştirak etmişti. Toplam sekiz ülke temsil edildi. Türkiye ve Almanya’nın yanı sıra Çin’den, Yunanistan’dan, İtalya’dan, Kore’den, Slovakya’dan ve İspanya’dan katılımcılar vardı. Brüt 11.000 metrekarelik bir alan, yani CNR Expo Fuar Merkezi’nin 1 numaralı salonunun tamamı kiralandı.

PLUSSTAND R+T Türkiye 3. Uluslararası Panjur, Otomatik Kapı, Geçiş ve Güneşten Koruma Sistemleri Fuarı, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.