Konya 3.Saç işleme Fuarı


Sac, Boru, Profil, İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı 27, 28, 29 Nisan: (10.00–19.00) – 30 Nisan 2017 : (10.00–18.00) tarihleri arasında KTO Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezin’de sizlerle.

Konya 3. Sac, Boru, Profil İşleme Teknolojileri ve Yan Sanayileri Fuarı 27 – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında KONMAK 2017, İSKON 2017 ve KONELEX 2017 Fuarları ile eş zamanlı olarak, Kuruluşumuz TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgahları Sanayici ve İş adamları Derneği, MİB Makina İmalatçıları Birliği iş birliği, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destekler ile Konya Ticaret Odası – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezin’de gerçekleştirilecektir.

Yurt içi ve yurt dışında devam eden etkin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile geçtiğimiz yıla oranla hem katılımcı hem de ziyaretçi sayısı itibariyle %25’lik büyüme hedefi ile açılması planlanan fuarın yurt içinden imalat sanayinin yoğun olduğu iller başta olmak üzere 60 farklı ilden, yurt dışından ise ilgili sektörde ülkemizin ihracat yaptığı ülkelere öncelik verilerek, Balkanlar, Ortadoğu, Orta Asya Cumhuriyetleri, Arap Yarımadası ve Kafkasya’dan gelecek alım heyetlerine ev sahipliği yapacaktır.

Tüyap Konya, sektörünün Anadolu’da ki en büyük fuarına tüm ilgilileri saygı ile davet eder…

PLUSSTAND Konya 3.Sac İşleme Tekonolojileri  fuarında müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.