İstanbul Autoshow 2017 İstanbul 8.Otomobil Fuarı


İstanbul Autoshow 2017 8. Otomobil, Ticari Araç, Aksesuar Fuarı 21 – 30 Nisan 2017 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de sizlerle.

Günümüzdeki teknolojik gelişmeler sayesinde, otomotiv sektörünün gücü giderek artıyor. Ürünlerdeki teknik ve estetik gelişmeler, insanlarda daha iyi yaşama arzusu oluşmasını sağlıyor. Otomobil tutkunları, fuarlarda teknolojinin son gelişmelerini ve yeni satışa çıkacak otomobil modellerini inceleme şansı elde ediyorlar; ayrıca, geleceğin otomobil teknolojileri ve tasarım anlayışları hakkında fikir sahibi oluyorlar.

Geleceğin Otomobilleri İstanbul Autoshow’da 2017 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor. 16. kez otomobil tutkunları ile buluşacak olan İstanbul Autoshow, Türk otomotiv sektörünün gelişiminde önemli bir rol oynuyor. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, bugün sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli otomobil fuarlarından biri konumunda.

PLUSSTAND  İstanbul Autoshow 2017 İstanbul 8.Otomobil Fuarı müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.