Educaturk Üniversite Tercih Fuarı 21-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezin’de sizlerle.

Educaturk Üniversite Tercih Fuarı

Eğitim

Devlet- Vakıf Üniversiteleri, Yabancı üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları, Dil Okulları, Eğitim Teknoloji ve Okul Ekipmanları

Educaturk Üniversite Tercih Fuarı 21-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezin’de sizlerle.

 

2017 Üniversite Tercih Döneminde 21-23 Temmuz 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi Harbiye’de gerçekleştirilecek olan Educaturk Üniversite Tercih Fuarı, üniversiteler ile öğrencileri aynı çatı altında buluşturacak ve 12 yıllık eğitim fuarcılığı deneyimi ile fark yaratarak en iyi tercihlere giden yolda değerli öğrencilerimize ışık tutacak!

Kurulduğu 2004 yılından bu yana eğitimi destekleyici pek çok proje geliştirip hayata geçiren Educaturk, İstanbul’da ise iki farklı yükseköğretim organizasyonu ile gençlerin karşısına çıkacak. İlki, İstanbul Educaturk adı altında 12-13 Aralık 2016 tarihlerinde, diğeri ise İstanbul Üniversite Tercih Fuarı adı altında 21-23 Temmuz 2017 tarihlerinde düzenlenecek. Her iki organizasyon için belirlenen adres ise aynı: İstanbul Kongre Merkezi. İstanbul Üniversite Tercih Fuarı’nın 24 ilde düzenlenecek olan Educaturk Yükseköğretim Günleri’nden farkı ise bu yıl ilk defa hem de tercihlerden iki hafta önce düzenleniyor olması.

PLUSSTAND Educaturk Üniversite Tercih fuarında müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.