Aysaf 18. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı


Ayakkabı Yan Sanayi Ürünleri, Aksesuar, Deri, Suni Deri, Taban, Tekstil, Makineler, Kurum Mümessillikler ve Dergiler Fuarı 03-06 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sizlerle.

Kendi alanında dünyanın en büyük fuarı olma hedefiyle yoluna devam eden ve sektör ihracatına katkıyı artırmak amacıyla gerçekleştirilen AYSAF – Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 03-06 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kendi alanında dünyanın en büyük fuarı olma hedefiyle yoluna devam eden ve sektör ihracatına katkıyı artırmak amacıyla gerçekleştirmekte olduğumuz AYSAF – Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı 03-06 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de organize edilecek. AYSAF – Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından, Ayakkabı Yan Sanayicileri Derneği (AYSAD), Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV) iş birliğinde ve KOSGEB desteği ile düzenlenecek.

PLUSSTAND Aysaf  18. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi fuarında müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.