37.Uluslararası İstanbul Boatshow Fuarı


Motor ve Yelkenli Tekneler, Motor ve Motor Ekipmanları, Marin Ekipmanları, Tüketici Ürün ve Aksesuar ve Hizmetleri, İkinci El Tekne ve Ekipmanları Fuarı 04-07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Setur Kalamış Marina’da sizlerle.

Düzenlendiği her yıl dünyada büyük yankı uyandıran ve deniz tutkunları ile Türkiye’de denizcilik sektörünün en büyük buluşması Uluslararası İstanbul Boat Show!..

Uluslararası İstanbul Boat Show Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, 04 – 07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Setur Kalamış Marina’da düzenlenecektir.

Dünyanın karada yapılan 2. büyük, Türkiye’nin en büyük tekne ve yat fuarı özelliği Uluslararası İstanbul Boat Show 04-07 Mayıs 2017 tarihleri arasında Setur Kalamış Marina’da ziyaretçileri ile buluşuyor. Kategorilerinde en iyilerinden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilendiği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer aldığı fuarı, yurtdışından da oldukça yoğun deniz sevdalısı ziyaret edecek.

PLUSSTAND 37.Uluslararası İstanbul Boatshow fuarında müşterilerine sunduğu kiralık fuar standları, fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.