10.Uluslararası İstanbul Boru ve Ek Parçaları Fuarı


Plastik, Demir, Çelik, Paslanmaz, Bakır, Beton, Metal, Dökme, Alüminyum, Termal Borular ve Ham maddeleri, Makine ve Ekipmanları Fuarı 23-25 Mart 2017 / 10:00 – 18:00 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de sizlerle.

Fuar, hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Katılımcılar yeni ürünlerini pazara sunma ve sektör uzmanları ile bağlantı kurma fırsatına sahip olmaktadırlar.

23-25 Mart 2017 10:00-1800 tarihleri arasında siz katılımcıların ziyaret edebileceği Boru ve Ek Parçaları Fuarı 2005 yılında ilki gerçekleştirilen İstanbul BORU Fuarı, geniş bir yelpazede sektörleri temsil eden tüm dünyadan karar vericilerle Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki tedarikçileri bir araya getiren etkili bir sektörel ticaret platformudur. Fuarda, bölgedeki artan endüstriyel taleplere dikkat çekmek için bazı ürün grupları ön plana çıkarılmaktadır. Tedarikçilerin, dağıtıcıların ve ihracatçıların hedef müşterilerine ulaşmalarına ve tek lokasyonda yeni iş bağlantıları kurmalarına yardımcı olmak amaçlanmıştır.

PLUSSTAND 10.Uluslararası İstanbul Boru ve Ek Parçaları Fuarı , fuar standları, stand tasarımları ve 7/24 montaj hizmeti, teknik destek hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir fuar takvimi sunmaktadır.